Polskie Radio

Samochodowa podróż szlakiem miejsc wpisanych na listę światowego dziedzictwa kultury UNESCO.

ZOBACZ WIĘCEJ
oficjalni sponsorzy:

Tomasz Gorazdowski i trzy Ameryki

24.03.2014 • Tomasz Gorazdowski i trzy Ameryki

Zapraszamy na relacje z niezwykłej przygody. To samochodowa podróż szlakiem miejsc wpisanych na listę światowego dziedzictwa kultury UNESCO. Do miejsc i przez miejsca zagrożone zniknięciem z powierzchni Ziemi, zagrożone przez rozwój cywilizacyjny. Za kierownicą Tomasz Gorazdowski, w wyprawie bierze też udział operator Olgierd Michalak. Relacje od poniedziałku do czwartku na antenie Trójki.

Tomasz Gorazdowski zaprasza na relacje z amerykańskich dróg i bezdroży

Dziennikarz Trójki przejedzie przez Amerykę Północną, Środkową i dotrze na kraniec Ameryki Południowej. To będzie podróż przez miejsca, które stanowią o wyjątkowym pięknie kontynentu amerykańskiego: lodowe drogi Alaski, piękne lasy Kanady, południowo zachodnie stany USA, Meksyk, dziewiczą Ameryką Środkową, odkrywaną od początku Kolumbię, boliwijskie Altiplano, wodospady Amazonii, zabytki Peru, po bezkresne Chile i Argentynę.

Wyprawę można śledzić w serwisie specjalnym Polskiego Radia:
www.trzyameryki.polskieradio.pl

O czym usłyszymy w relacjach dziennikarza Trójki? - Oczywiście nie tylko na zabytkach będę się skupiać. Na zwyczajnych, niezwyczajnych miejscach. Na zwyczajnych, niezwyczajnych ludziach.  Nadzwyczajnej kuchni, nadzwyczajnej muzyce, zwyczajach. Zajrzę wszędzie tam, gdzie może być coś ciekawego. Opowiem o tym co nade mną, co pode mną i co dookoła mnie, bo świat jest na wyciągnięcie reki. Trzeba ja tylko wyciągnąć. I do tego będę Państwa zachęcać. I może przy okazji wspólnie udam nam się pomóc innym - zapowiadał Tomasz Gorazdowski.
Relacje z samochodowej wyprawy Tomasza Gorazdowskiego w Trojce od poniedziałku do czwartku, w audycji "Zapraszamy do Trojki", po godz. 17.

    Komentarze:

    sortuj
    liczba komentarzy: 0
      Ten artykuł nie ma jeszcze komentarzy, możesz być pierwszy!